Horoskop na rok 2008 1.

9. února 2008 v 19:44 |  Horoskop

Vodnář (21. 1. - 19. 2.)

Začátek roku je náročný, ale čím dále tím to bude lepší. Na podzim se navíc dočkáte nabídky, která se neodmítá. Je pravda, že přijde bez výstrahy, je pravda, že kvůli ní budete muset přestavět celý svůj dosavadní život, ale taky je pravda, že byste si do smrti vyčítali, kdybyste jí nevyužili a neuvedli ji do života.
RODINA
Vaše rodinné vztahy půjdou svou vyšlapanou cestou, ale přesto se budete muset domluvit na něčem, co vyžaduje komplexní spolupráci, a začít velet celé rodině. Je možné, že vaši péči budou vyžadovat třeba starší rodiče, kteří už si sami se vším neporadí.
LÁSKA A VZTAHY
Přestanete se bát o svých citech mluvit a budete je projevovat s nadšením, které vašeho miláčka občas až zaskočí. Ruku v ruce s tím sice půjde i jistá žárlivost, ale pokud si dáte pozor, aby vám nepřerostla přes hlavu, můžete takovým způsobem váš vztah kvalitně okořenit.
PRÁCE
Je to rok, kdy byste si měli dávat věci dohromady, přemýšlet nad svou budoucností a uvažovat, co všechno chcete ještě od života získat. Pokud zjistíte, že jsou některé plány tak ambiciózní a náročné, že na ně sami nestačíte, uvědomte si, že máte celý rok na to, abyste si našli člověka, jehož můžete požádat, aby do toho s vámi šel.
ZDRAVÍ
I když se hýbete poměrně dost a cítíte se dobře, sami si uvědomujete, že je vaše tělo v horším stavu, než ještě nedávno bylo. Možná by neškodilo, kdybyste si našli osobního trenéra, který by vám přesně poradil, co máte dělat. V další etapě byste měli statické cvičení v posilovně nahradit aktivnějším pohybem na kolečkových bruslích nebo jízdou na kole.

Ryby (20. 2. - 20. 3.)

Je potřeba, abyste posilovali své sebevědomí a pochopili, že můžete o svém dalším osudu rozhodovat sami. Když si necháte život dirigovat někým jiným, riskujete, že se ve druhé polovině roku vzbouříte a začnete jeho snahu sabotovat. Zároveň však začnete sabotovat i to, co je vám k užitku, a to by byla škoda.
RODINA
Po dlouhých letech, kdy na vás působil nepříznivý Pluto, který vaše vztahy komplikoval, se můžete konečně těšit na trochu klidu. Vaše vztahy se stabilizují. Pokud jste mladší, zjistíte, že vás rodiče začali brát jako plnoprávné partnery, pokud jste starší, s pýchou zkonstatujete, že jsou vaše děti přece jen hotové osobnosti, které vám ostudu neudělají.
LÁSKA A VZTAHY
Příležitostí k navázání vztahů máte hodně, ale zároveň zjistíte, že většina z nich za moc nestojí. Z fůry ctitelů, kteří se kolem vás budou ometat, si musíte vybrat jednoho, který vás nejen zahrne láskou, ale bude vám i oporou. Nesnažte se však nic popohánět násilím.
PRÁCE
Všechno se pozvolna mění k lepšímu a vy přestáváte mít pocit, že vám někdo věčně šlape na paty. Na začátku února je možné, že vám nabídnou místo s vyšší odpovědností, ale taky s vyšším platem.
ZDRAVÍ
I v péči o zdraví zachovávejte zlatou střední cestu a neupadejte do extrémů. Nezapomeňte, že kromě náročného fyzického cvičení potřebujete i čas na relaxaci a že se celý rok nedá žít na nerozumných dietách, ale že spíše potřebujete vyvážené jídlo bohaté jak na vitaminy, tak na mikroprvky. Je prostě potřeba, abyste ve všem zachovali míru, a bude to dobré.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zatímco v loňském roce šlo všechno samo, letos se musíte nejen více snažit, ale i se smířit s tím, že za svou práci nemusíte dojít spravedlivé odměny. Týká se to zejména práce, kde budete mít sice více peněz, ale i odpovědnosti. Radost však můžete mít z dětí, z nichž jsou najednou hotové osobnosti, na něž můžete být pyšní.
RODINA
V rodinných záležitostech vás v každém případě čekají změny, ale to, jak je vyhodnotíte, záleží jenom na vás. Rozhodně však rozbijí ustálený pořádek věcí a přivedou k vám lidi, k nimž si musíte najít vztah. Může se jednat třeba o partnery dospělých dětí, kteří se vám na první pohled zamlouvat nebudou, ale časem jim přijdete na chuť.
LÁSKA A VZTAHY
Po bouřlivém minulém roce nastává v lásce klid. Zadaní se ujišťují, že si ve svém protějšku vybrali dobře, svobodní sami pochopí, že by měli ve vztazích kvantitu nahradit kvalitou. V každém případě si však ohlídejte to, co svému protějšku říkáte.
PRÁCE
Jste nezávislí a ctižádostiví, takže je velice pravděpodobné, že se vám bude dařit. Vaším domem kariéry se navíc pohybuje Jupiter, který se vám postará o tu patřičnou kapku štěstí, kterou ke svému vyniknutí potřebujete. Hned na počátku roku byste však měli partnera upozornit, že nastává rok, kdy musíte věnovat práci intenzivnější pozornost než dosud.
ZDRAVÍ
Už od počátku roku byste si měli uvědomit, že si se zdravím nemůžete hrát. Choroby, které jste přechodili a jimž jste nevěnovali pozornost, mohou vést ke zdravotním komplikacím, které vás k lékaři zaručeně dovedou. To, co řekne, by vás opravdu nepotěšilo, a proto by bylo lepší, kdybyste takovému stavu předešli.

Býk (21. 4. - 20. 5.)

Pokud máte pocit, že se vám daří tak dobře, že si to ani nezasloužíte, vzpomeňte si na minulé dva roky a podobné úvahy zažeňte. Máte před sebou období, kdy získáte nejen lepší postavení, ale i adekvátní odměnu. Jupiteru přeje získání nového bydlení, tak se konečně rozhoupejte k hypotéce.
RODINA
K lidem přistupujte s otevřeným srdcem a čekejte, že vám to budou stejně upřímně vracet. Je sice pravda, že se partnerskou oblastí vašeho horoskopu pohybuje Saturn, ale ten zase zaručí, že vztahy, které prožíváte, hned tak nepominou, ale vydrží téměř provždy.
LÁSKA A VZTAHY
Krize ve vztazích končí a vy si vychutnáváte každou chvíli, kdy můžete být se svým partnerem. Volný čas trávíte zásadně spolu, a pokud jste ještě neměli nějakého společného koníčka, určitě ho během prvního pololetí najdete. V létě se můžete těšit na společnou dovolenou.
PRÁCE
Pokud jste v minulosti přemýšleli, co dělat, konečně vám dojde, co by to asi tak mělo být. Okolí se to sice nemusí zdát moudré, ale protože jde o nápad, který se dá označit za epochální, měli byste za ním jít. V dalším kole vám planety doporučují, abyste se snažili doplnit si vzdělání, protože jen tak se propracujete k tomu, co vás opravdu baví.
ZDRAVÍ
Je sice pravda, že nekouříte, s drogou vás
nikdo nikdy neviděl a alkohol pozvedáte leda tak k přípitku, ale to ještě neznamená, že se ke svému zdraví nemůžete chovat lépe než dosud. Letos je v první řadě potřeba, abyste omezili vydatná jídla z domácí kuchyně a alespoň poněkud snížili výži

Blíženci (21. 5. - 21. 6.)

Celý rok jste v rozporu mezi tím, co vám velí rozum, a co instinkt hráče. V každém případě se připravte na boj s autoritami, které vám chtějí diktovat, co máte dělat, a neuvědomují si, že jste už dospělí. Počítejte s tím, že budete hodně jezdit, a uvědomte si, že k tomu potřebujete vozidlo v dobrém technickém stavu.
RODINA
Vaše rodina si kromě oficiálních členů nabere i pár těch, kteří s vámi sice nejsou příbuzní, ale vy je máte rádi. Najednou zjistíte, že jste adoptovali kamarády svých dětí nebo nové partnery svých rodičů, ale v ničem vám to nepřekáží. Dále se připravte na velkou oslavu rodinného výročí, jejímž budete hlavním organizátorem a která se vám opravdu podaří.
LÁSKA A VZTAHY
Všechno se sice nemusí odehrávat přesně podle vašich představ, ale nic se neděje. Vážné problémy nastanou až ve chvíli, kdy začnete lásku vnucovat někomu, kdo o ni ani trochu nestojí.
PRÁCE
Ať už máte svou životní cestu vymyšlenou jakkoliv, měli byste si pořád opakovat, že práce kvapná je málo platná. Rozmýšlejte si nejenom to, co děláte, ale přemýšlejte i o tom, kam vaše cesta vlastně směřuje. To, že dáte výpověď, může sice vypadat velice impozantně, ale pokud nemáte zajištěné další místo, je to nemístný hazard.
ZDRAVÍ
Energie máte daleko méně než v minulém roce a hlavně o hodně méně, než byste potřebovali. Vaše zdraví fyzické se navíc odvíjí od psychiky, a proto byste se měli snažit o co nejméně stresů. V létě byste měli vyjet nejen na dovolenou v obvyklé podobě, ale měli byste si dopřát i regenerační lázeňský pobyt, který vám udělá dobře na těle i na duši.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dny, kdy jste poslouchali ty ostatní, vystřídá období, kdy budete pro všechny nezpochybnitelnou autoritou. Rok bude plný nečekaných úspěchů a nevídaných zisků. Dech svým blízkým však vyrazíte ve chvíli, kdy jim sdělíte, že jste se rozhodli pro pobyt v zahraničí, kde si zdokonalíte jazyk a získáte potřebné sebevědomí.
RODINA
Zatímco dříve jste měli potíže se samotou, teď zase přemýšlíte, jak si zajistit alespoň pár chvil, které budete mít pro sebe. Celá rodina se rozhodla, že vás bude bavit, takže se můžete těšit na chvíle, kdy vás pozvou na svatbu, na křtiny nebo na jiné oslavy. Navíc bude jasné, že vás nezvou kvůli dárku, ale kvůli tomu, že vás opravdu chtějí vidět.
LÁSKA A VZTAHY
Od lásky chcete především pocit jistoty a jenom těžko chápete, že partner chce, abyste jistotu poskytovali vy jemu. Vzhledem k postavení planet na to máte sice sil dost, ale během roku nastanou chvíle, kdy si budete muset vybrat, zda vám více záleží na vaší duševní rovnováze nebo na tom, aby se dobře cítil váš miláček.
PRÁCE
V práci máte konečně šanci posílit vlastní autoritu. Ale zaplatíte tím, že se musíte vymezit i vůči lidem, s nimiž jste zatím bez problémů vycházeli. Peněz bude víc než v loňském roce, ale taky budete mít více výdajů, takže na tom budete zhruba stejně jako dřív.
ZDRAVÍ
O zdraví se opravdu bát nemusíte, protože se letos vyvíjí skvěle. Na jaře se však přichystejte na zápas s virózou, kterou byste neměli přecházet. Klidně ležte, pijte kvanta bylinkových čajů, dopřejte si dlouhou koupel, a když vám z práce zavolají, tvařte se, že umíráte. V opačném případě by vám určitě poslali domů nějakou práci a vaši rekonvalescenci tak ztížili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama