Horoskop na rok 2008 2.

9. února 2008 v 19:44 |  Horoskop

Lev (23. 7. - 23. 8.)

Poroučet umíte, teď je na čase, abyste se naučili poslouchat. Bude to dramatičtější, ale nakonec zjistíte, že je bezpečnější dodržovat předpisy, než když riskujete trest za jejich přestoupení. Pozor byste si měli dávat zejména na věrnost, která vám sice nic moc neříká, ale partner by její porušení těžko snášel.
RODINA
Rodinné a přátelské vztahy se vyvíjejí a košatí a vy jste spokojeni se vším, co vám osud dává. Je sice pravda, že se můžete cítit trochu ve stínu svého partnera, který letos letí vzhůru raketovou rychlostí. Naštěstí ve vás není ani kousek závisti a jeho úspěchy mu přejete.
LÁSKA A VZTAHY
Najednou máte pocit, že jste znovu objevili svůj citový život, který pro vás přestal být zdrojem frustrace a stal se naopak zřídlem samých krásných pocitů. Navíc si uvědomujete, že vám vztahy mohou přinášet uspokojení i přesto, že v nich nedominujete. Letos jste prostě submisivní a šťastní, že si odpočinete od obvyklého šéfování.
PRÁCE
V práci se sice nic zajímavého neděje, ale pokud dostanete šanci, abyste se naučili něco nového, měli byste jí využít. Nepříjemný nebo líný kolega vás označí za vymetače kurzů a sběratele vysvědčení, ale to s vámi ani trochu nehne. Na rozdíl od něj si uvědomujete, že jde o dlouhodobou investici, ze které budete čerpat zisk nejen v tomto roce.
ZDRAVÍ
Pozor si dejte na zvýšený krevní tlak, který byste neměli za žádných okolností podceňovat. Na jeho měření byste se měli pravidelně objednávat a veškeré poznámky o tom, že se sebou zbytečně naděláte, nebrat v potaz. Problém nastane ve chvíli, kdy vám lékař doporučí, abyste trochu zhubli, což je akce, která vás naplňuje samými chmurnými představami.

Panna (24. 8. - 23. 9.)

V nadcházejícím roce se nezastavíte, ale zase budete sbírat úspěch za úspěchem. V práci vás čeká uznání a povýšení, a pokud pracujete sami na sebe, konečně se dostanete na hranici výdělku, kterou považujete za zaslouženou. Jako bonus planety slibují, že se vám podaří nejen zhubnout, ale také si novou váhu udržet.
RODINA
Pokud někdo v rodině přijde o optimismus a bude mít pocit, že se všechno vyvíjí jenom zle, ostatní ho nasměrují na vás a požádají, abyste mu domluvili. Nebude to však tak jednoduché, jak to na první pohled vypadalo, takže moudře usoudíte, že na to sami nestačíte, a požádáte spřáteleného odborníka, aby se ho ujal místo vás.
LÁSKA A VZTAHY
Určité vztahy dobíhají ke konci a vy se už těšíte, až zmizí z vašeho života docela. Zbylé vztahy se zase stabilizují a přinášejí vám jistotu, kterou ve svém životě potřebujete ze všeho nejvíc. Jako charakter se ukáže i vás miláček, který konečně pochopí, že kontrolou a žárlivostí nic nezvládne, a poskytne vám plnou svobodu.
PRÁCE
Pokud berete práci jenom jako zdroj příjmů, nic zajímavého se neděje. Vaše místo není v ohrožení a vy prožijete tento rok v klidu a v pohodě. Pokud je však pro vás práce kromě financí i tím, co vás zajímá a co vám naplňuje život, bude následující rok neobyčejně pestrý a zábavný.
ZDRAVÍ
Váš zdravý životní styl vás sice uspokojuje, ale zbytku rodiny leze na nervy. Kvůli tomu, co je na talíři, se dostanete dost často do hádky, kterou časem i vy
označíte za naprosto zbytečnou. Bylo by fajn, kdyby vám během roku došlo, že pohoda u jídla je stejně důležitá jako to, co se jí, a kdybyste přestali svým bližním vnucovat to, co jim nechutná.

Váhy (24. 9. - 23. 10.)

I když se vám nechce, musíte se ještě jednou vrátit k minulosti a rozhodnout se s ní konečně vyrovnat. Můžete se snažit buď o 'samoobsluhu', nebo se se konečně naučíte cvičit jógu, meditovat nebo provozovat jiné praktiky, které vám pomohou od duševního napětí. Berte to jako investici do budoucnosti a neotálejte!
RODINA
Bude to o hodně náročnější než dřív. Děti usoudí, že jim ke štěstí chybí špičkové sportovní vybavení nebo kůň, a vaši rodiče mají dojem, že nepotřebují osobního šoféra, protože je můžete vozit klidně vy sami. Vy jim sice vysvětlujete, že máte práce dost, ale je to houby platné.
LÁSKA A VZTAHY
Všechno je jednoduché a jasné. Vy víte, že máte v náručí přesně toho, kdo se tam nejlépe hodí, a víc si od života nepřejete. Užíváte si každé chvíle, kdy jste spolu, a jenom toužíte, aby jich bylo co nejvíc. V druhé půlce roku vám začne záležet na stabilizaci vašeho vztahu a třeba i na svatbě.
PRÁCE
Zdravý rozum, jehož máte letos na rozdávání, vám radí, abyste zvolnili tempo. Pokud jste zaměstnanci, nevynášejte všechny trumfy hned na počátku roku, ale počkejte s nimi až do druhého pololetí. Jako majitelé vlastní firmy si uvědomte, že druhý půlrok bude dost náročný, a vytvořte si finanční rezervu.
ZDRAVÍ
Pokud máte sklony k chorobám, udělejte všechno pro to, abyste se jich vyvarovali. Pozor si ale dejte na očkování, na které můžete paradoxně reagovat zhoršením zdravotního stavu. Když máte pocit, že něco není tak, jak by být mělo, konzultujte veškeré takové plány s imunologem. Zároveň si nezapomeňte pěstovat pozitivní myšlení, které vám pomůže nejvíc.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čeká vás rok, kdy budete vzdor své obvyklé výbušnosti působit jak doma, tak v práci jako uklidňující činitel.
Vyhýbat byste se měli podnikání s přáteli. Jde o akce, které vypadají sice na první pohled skvěle, ale jsou tak nedomyšlené, že úspěch nepřinesou.
RODINA
Vztahy s blízkými jsou harmonické, ale přesto se můžete těšit v širší rodině na nečekané překvapení. Odněkud se vynoří nemanželský bratranec nebo zapomenutá sestřenice a vy se musíte rozhodnout, jak se k nim chovat. Naštěstí máte dost rozumu, takže jim kolem krku sice nepadáte, ale zase se chováte tak, abyste se za to později nemuseli stydět.
LÁSKA A VZTAHY
Když vaše okolí zjistí, kdo je vaší novou láskou, bude nevěřícně koukat. K jejich překvapení jste si totiž vybrali člověka, který je na první pohled nenápadný, a všichni přemýšlejí, co vás k němu vůbec táhne. To sice vy přesně víte, a dokonce to umíte i pojmenovat, ale jde o natolik intimní věc, že to nahlas neřeknete.
PRÁCE
V minulých letech jste sbírali znalosti a učili se s nimi zacházet. Letos se s nimi rozhodnete vyjít na světlo a dokázat okolí, že jste předešlé roky nepromarnili. Stát za vámi bude kupodivu váš partner, který pochopí, že je potřeba, aby vám vytvořil prostředí, kdy můžete bojovat o kariéru a vyšší plat a na všední záležitosti myslet nemusíte.
ZDRAVÍ
Máte toho opravdu hodně, a proto je potřeba, abyste pravidelnou relaxaci nepovažovali za plýtvání časem, ale učinili z ní součást svého života. Potřebná vám bude zejména ve druhém pololetí, kdy hrozí nebezpečí častějších bolestí hlavy nebo nervozity.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V posledních letech jste mohli z velkorysosti planet těžit, letos dojde k částečnému vyúčtování. Uvědomíte si, že věci jsou daleko složitější, než se zdají, a stejně nejednoznačně se začnou projevovat i lidé kolem vás. Naštěstí máte celý rok na to, abyste se s nimi naučili vycházet tak, abyste na tom vydělali vy i oni.
RODINA
O rodinu mít strach nemusíte, ale musíte se smířit s tím, že rodina má strach o vás. Pokud jste zadaní, přijdou vás občas zkontrolovat a ujistit se, že vám váš partner neubližuje. Trochu horší to bude v případě, že jste "single". To se potom připravte na nekončící průvod nápadníků, které vám budou vodit a doufat, že si vyberete.
LÁSKA A VZTAHY
Pokud jste lásku nenašli v minulém roce, bude to letos ještě horší. Vaše rodina se sice snaží, ale vy sami považujete její jednání za kontraproduktivní. Možná byste se na lidi, se kterými vás seznamují, měli podívat objektivně. Bylo by smutné, kdybyste někoho, kdo se vám docela líbí, odmítli jen proto, že vám ho představili rodiče.
PRÁCE
Pokud jste loni v práci získali kýžené postavení a tomu odpovídající finance, je letos potřeba, abyste se snažili tento stav udržet. Je docela možné, že vidina sezení na vaší židli přitáhne pozornost někoho z mladších kolegů, a vy jim musíte vysvětlit, že je to pro ně hodně nebezpečná zábava.
ZDRAVÍ
Energie máte o trochu méně, ale zato žijete klidněji. Přestáváte mít problémy se spánkem, který přichází bez uklidňujících čajů i bez jakýchkoliv prášků. Velice vnímaví byste však měli být k tomu, co se vám zdá. Dobře víte, že sny k vám promlouvá podvědomí, které už dávno zaregistrovalo, že se něco děje, a ze všech sil se vás na to snaží upozornit.

Kozoroh (22. 12. - 20.1.)

Pokud si myslíte, že je život nuda, a toužíte jen po tom, aby se něco dělo, je rok, na jehož prahu stojíte, velmi slibný. Kromě nové práce, ve které se budete muset hodně naučit, vás čekají i nové koníčky, noví přátelé a nové země, které vám přinesou poznání. Neušetříte sice ani korunu, ale bude to stát za to.
RODINA
Váš organizační smysl se projevuje i na rodinném poli. Ze své blízkosti eliminujete lidi, kteří vás připravují o čas a nikdy nic moudrého neřekli, a místo nich vyhledáváte společnost těch, kteří vás mohou duševně obohatit.
LÁSKA A VZTAHY
Jupiter ve vašem znamení vás zbaví všech komplexů a obav. Najednou zjistíte, že se umíte bavit stejně dobře jako všichni ostatní a že jste dokonce ještě o fous přitažlivější. Ve vztahu ke svým láskám byste se však měli naučit projevovat větší otevřenost. Tempo života je rychlé a nikdo nemá čas, aby přemýšlel, co jste chtěli svými slovy vlastně říci.
PRÁCE
Konečně nastal čas, kdy vám osud poskytne všechno, co chcete, a ještě něco navíc. Je však potřeba, abyste neustrnuli na dosaženém stupni a uvědomili si, že ani tak dokonalému člověku, jako jste vy, nějaké další znalosti neuškodí. Pokud vám zaměstnavatel nabídne cestu do zahraničí, zapomeňte na to, že to vlastně nechcete, a sáhněte po ní oběma rukama.
ZDRAVÍ
Pokud se budete snažit, ukončíte rok jako obdivovaná hvězda. Za prvé získáte postavu, po které už dlouho toužíte, za druhé je rok velice příznivý pro jakékoliv zásahy z oblasti plastické chirurgie, které budou mít tak přirozený efekt, že to vlastně nikdo nepozná
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama