Ryby

9. února 2008 v 19:21 |  Znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu ženy - Ryby

Problém pro vás bývá s udržováním štíhlé linie. Vaše postava bývá často střední, ale velikosti se vlastně dost liší. Široký a měkký obličej obklopuje velké a dostatečně snivé oči, čelo nad ním vystupuje. Problémy vám dělají lidé, kterým důvěřujete, protekce však mnohé zachraňuje.

Potřebujete se často bavit ve společnosti a starat se o vlastní zevnějšek. Souladné manželství i partnerství v práci vás těší, potřebujete silný kolektiv.

Umíte pracovat jako kvalitní poradkyně v kosmetice, obchodnice, ale především umělkyně, především výtvarnice. Služba ve zdravotnictví jako sestry vám také dává smysl. Zdraví se týká chronických chorob spojených s oběhem krve, nohama, někdy i plícemi. Oblíbená barva je duhová, ale hlavně mořská zeleň a modř. Drahý kámen bývá topas i jantar, číslice 11 a tón H. Šťastným dnem se stává čtvrtek večer. Země, kde je vám dobře, jsou přímořské, především ostrovní. Takže vedle jižní Itálie, západní Francie, Portugalska a Brazílie, to je třeba Malta, ostrovy v Řecku a Chorvatsku, ale i Indonésie a Srí Lanka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bajuš Bajuš | Web | 9. února 2008 v 19:22 | Reagovat

Máš upe mega skvělej blog, vážně se mi moc líbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama